Aktuálně:

Depilace cukrovou pastou kurzy 2021
Plzeň, rekvalifikační centrum Blanka Chvalová: 23.3.2022


Kurzy


1- denní intenzivní kurz trvání: 09.00 – 15.00

Ruční technika se intenzívně trénuje na všech partiích těla s různými konzistencemi, (např. nohy, ruce, podpaží…). Náklady na seminář zahrnují obsáhlou příručku vč. matriálu na práci potřebný celý den. Voda, čaj a káva jsou k dispozici.

Cena: Kč 2300 vč. DPH

 

2-denní intenzivní kurz: trvání vždy 9.00-15.00

Tento kurz je kombinací 1-denního intenzivního kurzu a refresh kurzu. 2. tréninkový den je obvykle plánován po 2-4 týdnech, tak aby měli všichni účastníci dostatek času trénovat a schromažďovat evtl dotazy, které přináší praxe.

Cena: 3300Kč vč. DPH

 

1-denní kombi kurz trvání: 9.00 – 19.00

Tento kurz je pro všechny, kdo mají na spěch. Kombinace jednodenního intenzivního kurzu a speciálního workshopu. Náklady na seminář zahrnují obsáhlou příručku vč. matriálu na práci potřebný celý den. Voda, čaj a káva jsou k dispozici.

Cena: Kč 3100 vč. DPH

Každý absolovent obdrží certifikát a možnost umístění svého kontaktu na našich stránkách

 

4-hodinový speciální workshop

Dostane se Vám intenzivního tréninku depilace intimních partií. Předpokladem je intenzivní kurz. Materiál na celý workshop je k dispozici v ceně.

Cena: Kč 1100 vč. DPH

 

Trénink – Refreshing Workshop

Prohloubíte a zdokonalíte svou depilační techniku. Budou probrány a prodiskutovány speciální problematiky, které vyplynuly z Vašich dosavadních zkušeností. Automaticky připojen trénink depilace intimních partií(speciální workshop).                                      Workshop trvá ca. 4 hod. Materiál v ceně.

Cena: 1300 Kč vč. DPH

Přihlášky, dotazy klikněte  zde , nebo emailem: info@2mbs.eu

Při opakování kteréhokoli z uvedených kurzů dostává účastník slevu 40%.