Aktuálně:

Depilace cukrovou pastou kurzy 2021
Plzeň, rekvalifikační centrum Blanka Chvalová: 23.3.2022

Originální Bowenova technika

 Jak zbavit tělo fyzických následků stresu?

Jak bezbolestně zbavit koleno vody?

Bowenova technika je komplexní (holistická) metoda, která je úspěšně používána už více než 40 let po celém světě. Působí na neuromuskulární rovině a dává tělu možnost vrátit se do rovnováhy, spouští samo hojivé síly těla. Protože lidské tělo disponuje velkým potenciálem samoregulace, může být Bowtech používán od narození až do vysokého věku.

Je jako výhradní metoda velmi úspěšná také jako doplněk tradičních medicínských léčebných postupů. Mnoho lékařů a příbuzných medicínských oborů, zubaři, praktičtí lékaři,  chiropraktici, a také zdravotní sestry nasazují Bowenovu techniku jako podpůrnou ošetřující metodu.

Medicínské ošetření následujících typických potíží může být Bowenovou technikou úspěšně podpořeno:

bolesti zad, ischias, problémy s koleny, obtíže s ramenem, imunitní systém, bronchitida, kožní nemoci, potíže s orgány, krevní tlak, erektilní disfunkce, nespavost, nepravidelná menstruace, menopauza, prostata, stres a stavy napětí, deprese, migrény, vymknutý kotník, koliky, a mnoho dalších…

Na rozdíl od ostatních ošetřovacích technik a terapií, při kterých terapeut pacientovi hojící proces přenáší používanou technikou, Bowenova technika podněcuje tělo, aby si našlo rovnováhu samo.

Masový a vrcholový sportovci z celého světa jsou podporováni Bowenovou technikou. Testy ukázali, že u těchto atletů je prokázána vyšší kontinuita jejich výkonů a velmi dobré regenerační schopnosti.

Chcete se dozvědět víc o historii, užití a účincích této metody? www.bowen-akademie.cz

nebo tel. kontakt: +420604374541

 

Bowenovu techniku se může naučit každý, i bez medicínského vzdělání.

 

 Po 30 letech činnosti jako praktický lékař uznávám,

že Bowenova technika představuje nejúčinnější a

nejefektivnější manuelní opatření, s jakým jsem se kdy zabýval.

Z celého srdce tuto techniku doporučuji všem praktickým lékařům.

 

Se srdečnými pozdravy, Dr. Robert Fleming

www.bowen-akademie.cz

www.bowen-akademie.com